748161090 604 414 367 kazpol2@2com.pl

Części elektroniczne - sklep online

KAZPOL - sklep online z częściami elektronicznymi

Firma Kazpol to ponad dziesięć lat doświadczeńna rynku podzespołów elektronicznych.
Jako dystrybutor doskonale poznaliśmy potrzeby swoich klientów. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie państwo najczęściej wykorzystywane materiały i podzespoły renomowanych firm elektronicznych, a także szeroką ofertę ich zamienników najwyższej jakości.
Poza nimi prowadzimy sprzedaż licznych preparatów i środków chemicznych przeznaczonych do konserwacji i regeneracji sprzętu RTV.
W ostatnim czasie swoją ofertę poszerzyliśmy także o szczególnie popularne części do telefonów komórkowych. Asortyment oferowany przez nasza firmę, stale się powiększa.
Staramy się elastycznie reagować na zmiany na rynku i jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów.
Szybki kontakt
Zadzwoń: 748161090
Napisz: kazpol2@2com.pl
748161090 604 414 367
kazpol2@2com.pl

pon-pt. 8.00-16.00

 

Witamy w sklepie KAZPOL

© 2017 P.H. KAZPOL Kazimierz Zarzycki. Wszystkie prawa zastrzeżone

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.H. KAZPOL Kazimierz Zarzycki z siedzibą w Okrężna 1, 57-220 Ziębice, w celu realizacji zamówień. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.