ps://fonts.googleapis.com/css?family=Exo+2:300,400,500,600" rel="stylesheet">
Koszyk

Zwroty i reklamacje - KAZPOL

Gwarancja, rękojmia i zwrot towaru

  1. Odpowiedzialność KAZPOL za dostarczenie wadliwych produktów jest ograniczona do wymiany towaru lub zwrotu zapłaconej kwoty.
  2. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Zgodnie z ustawą możliwości zwrotu nie podlegają rozpakowane produkty, podlegające ochronie praw autorskich takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką itp. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy bezpiecznie zapakować, dołączyć dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny) i odesłać na własny koszt na adres firmy KAZPOL . Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy (wartości produktu) na konto Klienta.
  3. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty wymienionych procedur pokrywa Klient.
  4. Towary objete gwarancją podlegają wymianie gwarancyjnej w okresie trwania gwarancji lecz nie wszystkie towary sprzedawane w sklepie KAZPOL podlegają gwarancji.
  5. Podstawą reklamacji jest dowód zakupu (faktura lub paragon fiskalny), oraz plomba gwarancyjna (jeśli towar taką posiada).
  6. Jednocześnie informujemy, że każdy towar poddany jakimkolwiek przeróbkom traci prawa gwarancyjne.
  7. KAZPOL stara się realizować reklamacje na bieżąco. W przypadku opóźnień, Klient proszony jest o kontakt z działem reklamacji firmy KAZPOL.
  8. Gwarancji nie podlegają diody, tranzystory oraz układy scalone (KAZPOL nie sprzedaje tzw. ,,malowanek'').
  9. Postępowanie reklamacyjne w przypadku sprzedaży dokonywanej drogą elektroniczną odbywa się w sposób przewidziany dla sprzedaży tradycyjnej, nie dokonywanej za pośrednictwem witryny WWW.
 

Szybki kontakt
P.H. KAZPOL Kazimierz Zarzycki

ul. Kościelna 2
57-220, Ziębice
woj. dolnośląskie

Zadzwoń: 748161090
Napisz: kazpol2@2com.pl

NIP: 887-100-53-64
kazpol2@2com.pl

pon-pt. 9.00-17.00

 

Witamy w sklepie KAZPOL

© 2017-2020 P.H. KAZPOL Kazimierz Zarzycki. Wszystkie prawa zastrzeżone